До уваги органів місцевого самоврядування!

Громадська організація Фонд «Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки»,  оголошує ІІ етап  конкурсу щодо розробки в 2019 році серед малих та середніх громад України з чисельністю населення не більше 100 тис.осіб Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP).

Участь у конкурсі можуть  взяти  органи місцевого самоврядування, які приєдналися, або  мають бажання  приєднатися  до Європейської ініціативи «Угода мерів», ініційованої Європейською Комісією від 15.01.2009 року, з метою забезпечення реалізації політики сталого  енергетичного розвитку та зменшення  викидів парникових газів на території громади не менше ніж на 30% до 2030 року.

Документи для участі у конкурсі необхідно надіслати до 15 вересня 2018 року на електронну пошту громадської організації: lubnyfound@gmail.com.