Семінар «Актуальні питання соціально-правового захисту дітей»

Вчора, 23 травня, головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції Закарпатської області Владислав Товтин, завідувач сектором правової роботи, соціального захисту дітей, профілактики злочинності та правопорушень Мар’яна Дорожко та представник департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Боднар провели семінар на тему «Актуальні питання соціально-правового захисту дітей: соціальний захист дітей, які зазнали жорстокого поводження, або стосовно яких існує реальна загроза його вчинення; запобігання та протидія домашньому насиллю» для працівників служб у справах дітей Берегівської, Іршавської, Виноградівської райдержадміністрацій та Берегівської міської ради.

Владислав Товтин проінформував присутніх про завдання правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», роботу органів юстиції в напрямку його реалізації, систему надання безоплатної правової допомоги та розповсюдив серед учасників семінару буклет «Як протидіяти домашньому насильству?», розроблений в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».