Зустріч угорських та українських Міністрів

Для розповсюдження: 22 червня 2018 р.
Прес реліз

Сьогодні, 22 червня, у Закарпатській області проходить українсько-угорська зустріч за участю Міністрів закордонних справ України та Угорщини Павла Клімкіна та Петера Сійярто, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Міністра людських ресурсів Угорщини Міклоша Кашлера, а також представників угорської національної меншини Закарпаття.

Головною метою заходу є вироблення спільних підходів до імплементації рекомендацій Венеціанської комісії щодо Закону України “Про освіту”.

В ході свого візиту на Закарпаття, високоповажні гості завытали на урочисте вручення дипломів випускникам Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці, яке відбувалося в місті Берегово.

Цьогорічні випускники отримали вітання та настанови від Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто.

“При вихованні дитини, їй необхідно дати 2 речі – міцні коріння і крила. Досягнення високих цілей, крил і натхнення”, – побажала випускникам Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Пані Міністр також зазначила, що наша держава пишається своїм культурним різноманіттям і народами, що тут проживають та збагачують українську землю.

Більше фото за посиланням.

За додатковою інформацією звертатися у сектор зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації. Тел. (03141) 2-44-01

Підготувала Маргітич Анастасія,
студентка ІІ курсу філологічного факультету, кафедра журналістики