Нарада із сільськими головами

Вчора, 12 липня, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, проведено нараду-семінар з головами сільських, селищної рад району. В ході наради розглянуто ряд питань:

Про головні аспекти земельних відносин. Інформував: Сенько Володимир –    заступник начальника відділу у Берегівському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

Про аспекти приватизації земельних ділянок у безкоштовну приватну власність і про нарахування збитків від сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва та спрямування їх на розроблення документації щодо нормативно-грошової оцінки  населених пунктів та інших використань інформував Мельник Володимир – старший державний інспектор управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2018 року інформувала Ваш Олена – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про заходи з відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у ЗСУ та про  підготовку до осіннього призову 2018 року на строкову військову службу і про стан військового обліку в органах місцевого самоврядування присутніх інформував Куліковський Дмитро – заступник військового комісара Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату.

Начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району Берегівської районної ради Дерцені Іштван інформував про розміщення інформаційних ресурсів органів місцевого самоврядування.