Нарада щодо удосконалення інфраструктури на міжнародних пунктах пропуску

6 вересня, при голові райдержадміністрації Іштвану Петрушці, відбулася нарада щодо удосконалення інфраструктури на міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Лужанка», «Дзвінкове», «Косино».

На нараді були присутні начальник відділу прикордонної служби «Лужанка» Григорій Імедашвілі, начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства РДА Євген Дуридівка, заступник начальника районного відділу Держгеокадастру Володимир Сенько, сільські голови сіл Астей, Вари, Мочола, Бадалово, Дийда.

Згідно порядку денного, розглянули питання проведення господарських робіт та облаштування сервісних зон пунктів пропуску. Також інформували про ремонт під’їзних шлях до КПП.

«В даній ситуації дуже важливою є співпраця всіх структур – і прикордонників, і голів сільських рад і райдержадміністрації. Ми розуміємо, що територія біля міжнародних пунктів пропуску, і кордон, і сервіс на кордоні – є «обличчям держави». Своєчасне прибирання, вивезення сміття, освітлення доріг – це все створює позитивний імідж і держави, і нас, як громадян країни. В цьому напрямку вже є напрацювання. Будемо старатися і далі, щоб облаштувати сервісні зони пунктів пропуску та покращити інфраструктуру на прикордонних територіях», – підсумував голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.