Увага! Можливість вивчати англійську мову за Програмою Посольства США в Україні

Приємна новина на початку навчального року!
Завдяки співпраці відділу освіти, молоді та спорту Берегівської РДА та відділу з вивчення англійської мови Посольства США в Україні, Берегівський район отримав можливість взятии участь у «Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні» (English Access Microscholarship Program) для малозабезпечених категорій молоді віком 13-15 років.

У м. Береговому заняття програми будуть проходити на навчальній базі Благодійного фонду «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс».

Оголошення для викладачів англійської мови, зацікавлених в участі в якості вчителів Програми Access. Дата подачі заявок для вчителів – до 21.09.2018

Оголошення для учнів міста, які можуть подавати свої заявки на участь у програмі Access. Кінцева дата подачі заявок для учнів віком 13-15 років – до 30.09.2018 р.

Шановні учителі, батьки та учні міста та району! Запрошуємо вас до участі. Учасники мають пройти конкурсний відбір та надати необхідні документи (які саме – зазначено у оголошеннях).
Будьте активними, здобувайте знання – адже це найбільша цінність. Успіхів!

Коротка довідка про Програму Access:
– «Програма малих стипендій з вивчення англійської мови» (English Access Microscholarship Program) надає можливість учням із малозабезпечених і соціально вразливих родин безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їхні культуру і цінності. Також програма Access допомагає учням розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

– Міжнародна неурядова організацією Project Harmony, Inc. (PH International) реалізує програму Access у партнерстві з організаціями, що активно працюють з дітьми і молоддю, у 15-ти регіонах України. Станом на червень 2018 р. участь у програмі беруть 385 учнів віком 13-15 років. Це 19 груп у Одесі, Полтаві, Миколаєві, Запоріжжі, Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Сєвєродонецьку, Старобільську, Бердянську, Харкові, Києві, Маріуполі, Житомирі, Дніпрі).

– 166 учасників (8 груп) з Вінниці, Одеси, Харкова, Полтави, Токмака і Чернігівки (Запорізька обл.), які навчались у програмі Access у 2015 – 2017 р.р. вже завершили навчання в рамках програми.

– З 01 вересня 2018 р. 8 нових груп Програми Access (165 учнів) набиратимуться у Сумах, Ізмаїлі (Одеська обл.), Сєвєродонецьку, Лисичанську (Луганська обл.), Слов’янську (Донецька обл.), Ужгороді, Береговому (Закарпатска обл.) і Києві.

– Заняття проводяться безкоштовно для учнів на базі навчальних закладів, неурядових організацій, бібліотек, які надають свою навчальну (програмою передбачено відшкодування витрат, що пов’язані з використанням таких приміщень). Заняття програми розраховані на 360 годин занять і тривають біля 1,5 – 2 років. Частота занять 2-3 рази на тиждень, 1,5 – 2 год./заняття.

– Для вчителів англійської мови, які запрошуються на конкурсній основі до викладання в рамках програми Access, відділ з вивчення англійської мови Посольства США в Україні проводить 2-3 рази на рік навчальні курси для ознайомлення їх з сучасними методиками викладання. Для роботи з однією групою зазвичай залучається два викладачі англійської мови.

– Учасники програми безкоштовно забезпечуються підручниками, канцтоварами для проведення занять. В рамках програми проводяться також інтенсивні навчальні сесії на базі дитячих таборів під час літніх канікул: денні інтенсивні мовні табори після або протягом першого року навчання (на канікулах або по вихідних днях, 10 днів, 4 год./день), і табори з проживанням наприкінці 2-го року навчання у червні (5 днів, 8 год./день).

– Від кандидатів на участь у програмі не вимагається високого початкового рівня знань з англійської мови. Проте вони повинні засвідчити свою загальну належну успішність в школі і мотивацію до навчання. Середній бал табеля повинен бути не меншим, ніж 8 балів із 12. Також, учасники повинні засвідчити свою мотивацію – у випадку пропусків більш, ніж 30% занять протягом кварталу без поважних причин, такий учасник відраховується з програми і на його місце запрошується учень з резервного списку.

– Мінімальний вік учасника для прийому до програми у 2018 р. складає 13 років на 01.11.2018 р. Різниця у віці між дітьми у групі повинна складати не більше 2-х років, тому зазвичай у групах займаються діти віком 13 – 15 років. Чисельність групи – біля 20 учасників, але також визначаються і резервні учасники, які періодично відвідують заняття і запрошуються до програми у випадку вибуття когось з основних учасників.