Нарада при заступнику голови РДА

Сьогодні, 3 жовтня, відбулась нарада при заступнику голови райдержадміністрації Федорі Бімбі про недопущення зриву виконання планового завдання з призову громадян на  військову службу у жовтні-грудні 2018 року.

Військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату, заступник голови районної призовної комісії Сергій Зейкан проінформував присутніх, що, на виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018, Берегівський ОМВК проводив заходи оповіщення призовників для проходження ними медичного огляду та попереднього призначення у команди молодого поповнення. За результатами проведення вищезазначених заходів має місце факт великої кількості неявки призовників до призовної дільниці. З метою розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, в Берегівський ВП ГУ НП в Закарпатській області були подані списки на розшук.

Федір Ференцович наголосив, що удосконалення потребує робота членів призовної комісії під час призову, необхідно посилити взаємодію з органами місцевого самоврядування, Берегівським відділом поліції ГУ НП в Закарпатській області, районними депутатами та батьками призовників.