У голови райдержадміністрації обговорили будівництво сільських амбулаторій

Вчора, 9 жовтня, під головуванням голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулося обговорення організації будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селах Дийда та Свобода.

Участь у обговоренні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій, начальниця відділу охорони здоров’я Еріка Дворак, завідувачка та головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури – Тетяна Петра та Ярослав Бабинець, голова села Свобода – Василь Рущак та головний лікар Берегівського центру ПМСД – Руслана Гедєш.

Проекти амбулаторій у Свободі та Дийді внесені до Переліку проектів та заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров’я в сільській місцевості. Всього по області буде профінансовано 16 об’єктів і 2 з них – у Берегівському районі.

З державного бюджету,  на будівництво АЗПСМ с. Свобода виділено 4721, 544 гривень,  для АЗПСМ с. Дийда – 4945,874 гривень.

Зараз, під час наради, розглядали виділення земельних ділянок під будівництво та виготовлення проектно-кошторисної документації.