Щодо надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

Відділ агропромислового розвитку Берегівської районної державної адміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 року № 911 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання  фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 106. Зазначеними змінами ще у 2018 році вводяться нові напрямки підтримки фермерських господарств.

Зокрема, відповідно до пункту 11 вищезгаданого Порядку новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після його створення але не раніше 1 січня 2016 року) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство.

Відповідно до пункту 11 фермерським господарствам, передбаченим пунктом 3 цього порядку (крім новостворених), у 2018 році виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого на  працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 року та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 30000 гривень.

Для отримання цих бюджетних субсидій новостворені та інші фермерські господарства подають регіональним відділенням Українського державного фонду підтримки фермерських господарств заявку та підтвердні документи, передбачені пунктом 6 цього Порядку.

Примітка: Закарпатське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств розташоване за адресою: 88000, м.Ужгород, вул.Гойди, 8, каб. 106, тел./факс (03122) 3-41-54, Е-mail zak.updfg@ukr.net, директор регіонального відділення Хрипта Марія Іванівна.