Урочистості до Дня соціального працівника

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Отож напередодні, 2 листопада, на урочисті заходи, у сесійній залі районної ради зібралися працівники управління соціального захисту населення, соціальні робітники Берегівського територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, пенсійного фонду та фонду соціального страхування України.

З привітальним словом виступили: голова райдержміністрації Іштван Петрушка, голова районної ради Йосиф Шін та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Терпай.

Найкращих працівників соціальної сфери відзначено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради. Також вручено грамоти від Берегівської районної організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку.

За вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики, Ганькович Василь Васильович  – заступник начальника управління – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення – нагороджений Подякою комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної ради України.

На завершення гостей чекав невеликий святковий концерт.