Засідання сесії Берегівської районної ради

15 листопада, під головуванням очільника ради Йосифа Шіна, відбулося друге пленарне засідання сімнадцятої сесії Берегівської районної ради VII скликання.
В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, голови сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, ЗМІ та інші.

Депутати розглянули ряд важливих для району питань, серед яких: Програму соціально-економічного і культурного розвитку району на 2019-2020 роки, Програму підвищення безпеки дорожнього руху на період до 2020 року, Програму розвитку та удосконалення цивільного захисту Берегівського району на 2019-2020 роки, внесення змін до районного бюджету та внесення змін до районної Програми та інші.
В результаті своєї роботи, депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.