Зустріч з лідерами учнівського самоврядування Берегівщини

Минулої п‘ятниці в селі Яноші відбулась зустріч з лідерами учнівського самоврядування Берегівщини. Разом з активною молоддю захід відвідали голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, начальник та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Дьенді Шімон і Ельвіра Лесишин.

Для всіх присутніх зі своєю креативною програмою виступили Олеся Драшкаба – головний редактор медіа-ресурсу про критичне мислення «Uchoose» та Артем Жуков – фахівець з медіа комунікацій, який є членом команди офіційного Twitter та Facebook в Україні, а також успішна молодь з Української Академії Лідерства.

Говорили про важливість критичного мислення, почули про інформаційні революції, як вони впливають на свідомість людей, про безпеку у соціальних мережах, як правильно вести свої сторінки та не стати жертвою маніпуляцій у медіапросторі.

Іштван Шімонович наголосив, що саме молодь відіграє велику та важливу роль у розбудові країни. І зараз є шанс збудувати таку державу, про яку ми мріємо, адже немає нічого неможливого в цьому житті, головне – мати бажання наполегливо працювати!