5 річниця початку АТО. Пам’ятай хто твій справжній ворог

Саме в цей день, 14 квітня 2014 року – в.о. обов’язки Президента України Олександр Турчинов оголосив початок антитерористичної операції із залученням Збройних Сил України.
Датою початку збройної агресії Росії на Донбасі вважається 7 квітня 2014 року, коли контрольовані спецслужбами Російської Федерації озброєні бандитські формування в захоплених адмінбудівлях проголосили створення “Донецької народної республіки” та “Харківської народної республіки”. У Луганську захоплено будівлю СБУ. Міліція запобігла захопленню Миколаївської ОДА. Приміщення Харківської ОДА звільнив спецназ МВС.

 
12 квітня 2014 року російський диверсійний загін на чолі з Ігорем Гіркіним (полковник російських спецслужб, який брав участь у двох чеченських війнах, боях у Боснії і Придністров’ї. Безпосередній учасник окупації Криму) взяв під контроль Слов’янськ, Краматорськ та низку менших населених пунктів.
 
Вранці 13 квітня 2014 року в передмісті Слов’янська група спецпризначення СБУ «Альфа» спільно з керівництвом донецької обласної міліції проводили розвідку. Вони зупинилися в селі Семенівка, аби поспілкуватися з місцевими мешканцями. У цей час на спецпризначенців було вчинено збройний напад. У цьому бою загинув капітан СБУ «Альфа» Геннадій Біліченко. Ще трьох спіробітників було поранено.
У відповідь на все це, Україна змушена була захищати свою територіальну цілісність та незалежність, розпочавши проведення АТО.
 
Зараз, через 5 років нашої боротьби, плани Кремля стерти Україну з політичної мапи світу не змінилися. До них лише додалася нова лють і жага помсти за п`ять років непокори, санкцій, безкомпромісного спротиву українців російській агресії.
 
Бережімо Україну! Пам’ятаймо про наших воїнів-захисників!