Нарада про відбір та призначення військовозобов’язаних

Вчора, 3 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки та голови районної ради Йосифа Шіна було проведено нараду з очільниками сільських та селищної ради про відбір та призначення військовозобов’язаних до складу підрозділу територіальної оборони на території Берегівського району.

Військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату Дмитро Куліковський повідомив, що заплановані заходи відбудуться з 19 по 28 вересня на території військової частини Мукачівського гарнізону. План виконання з кожної сільської ради складає приблизно 5 чоловік.

Роз’яснив, що це оперативний резерв 2-ої черги для забезпечення охорони об’єктів району. Закликав присутніх активізувати проведення агітаційної роботи щодо переваг та перспектив проходження військової служби в підрозділі територіальної оборони та надавати всебічну допомогу посадовим особам Берегівського ОМВК з організації відбору та призначення до складу ТрО військовозобов’язаних.

В кінці засідання, Іштван Шімонович підвів пісумки і наголосив, що нашою задачею є якісна організація здійснення заходів із комплектації ресурсами підрозділу територіальної оборони, тому що на місцях необхідні підготовлені кадри.