Третє пленарне засідання другої сесії Берегівської районної ради

Сьогодні, під головуванням Карла Резеша, відбулося третє пленарне засідання другої сесії районної ради VІІІ скликання. Участь у роботі сесії взяв голова райдержадміністрації Ігор Вантюх та керівники структурних підрозділів РДА, які готували проєкти районних програм.

Депутати розглянули та прийняли рішення з ряду важливих питань, що значно покращать соціально-економічний розвиток району. Серед них такі: Програма формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Берегівський район на 2021 рік; районна Програма розвитку футболу на 2021 рік; районна Програма «Спортивний майданчик» на 2021 – 2024 роки; районна Програма забезпечення виконання в 2021 році судових рішень, пов’язаних з трудовими правовідносинами; Програма поводження з твердими побутовими відходами в Берегівському районі на 2021 рік; Програма розроблення детальних планів території міжнародних пунктів пропуску на території Берегівського району; про стан боротьби з коронавірусом у Берегівському районі та інші

Важливим є прийняття рішення районної ради «Про районну Програму забезпечення виконання в 2021 році судових рішень, пов’язаних з трудовими правовідносинами», завдяки якій виділено 877 тис. 744 грн. для погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА (процедура ліквідації якого розпочата ще у 2019 році).

Дане питання було обговорено та ретельно опрацьовано з депутатами усіх фракцій, в результаті чого досягнуто одноголосної підтримки під час голосування.

«Прийняття цього важливого рішення є яскравим прикладом ефективної співпраці двох гілок влади в нашому районі  – райдержадміністрації та районної ради. В майбутньому така консолідація послугує для розвитку району та прийняття важливих рішень на користь нашим громадам. Дякую всім за співпрацю та відповідальність», – наголосив голова райдержадміністрації Ігор Вантюх.

Окрім того, під час засідання сесії, розглянуто ряд майнових питань та прийнято звернення до Державного агентства лісових ресурсів про збереження Берегівського лісового господарства у межах Берегівського району.