Мистецький проєкт «Виноградна лоза» до 30-річчя Незалежності України відбудеться на Берегівщині

13 червня на Берегівщині відбудеться унікальний мистецький проєкт «Виноградна лоза».
Цьогоріч, Україна готується відзначати 30-річчя Незалежності. І саме до цієї дати розроблено культурний марафон «Не забуваючи минулого. Погляд у майбутнє».
Кожен регіон країни презентує свою унікальність красу і через призму історії та традицій.
Закарпаття – це прекрасна, колоритна частина України, яка має чим пишатися. Берегівський район – унікальний мультикультурний виноробний край – представить свій культурний погляд з минулого в майбутнє на мистецькому проєкті «Виноградна лоза».

«Виноградна лоза» відбудеться 13 червня на території Шато Чизай (урочище Чизай, 1).
Дійство розпочнеться у виноградниках (Мала Гора). Там студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв відтворять всі етапи виноградарства і виноробства: від виноградної лози до готового вина (хореограф М.Шютев). Символічно захід продовжиться на території виноробного заводу «Чизай».

У проєкті будуть задіяні представники Берегівського лицарського ордену виноробів ім. святого Венцела, фольклорні колективи району, концерт музичні колективи Берегівського району та Ужгородського інститут культури і мистецтв.

Гості матимуть змогу подивитися різножанрову концертну програму; придбати вироби хенд-мейд на виставці творів народних умільців, взяти участь в конкурсах, маленькі гості зможуть розважитися в Kids-зоні, скористатися послугами наших художників фейс-арту і дізнатися багато цікавого у Лісовій школі. Також будуть розміщені виставка образотворчого мистецтва місцевих художників за наслідками регіональних та міжнародних пленерів та виставка дитячих малюнків до 30-ї річниці Незалежності України, тематичні фотозони і багато-багато інших цікавинок.

Будемо раді зустрічати гостей!