Виїзна нарада щодо очищення річки Боржава

Сьогодні відбулася виїзна нарада на береги Боржави, де оглянули та спланували роботи з очищення від сміття та ПЕТ-пляшок русла річки.

Участь у виїзді взяли: голова Берегівської РДА Ігор Вантюх, начальники Закарпатського управління ДСНС Роман Гудак, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса – Олег Кисіль, департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА – Юрій Шпонтак, Берегівського лісового господарства – Богдан Шойного та керівники районних відомств.
У ході оглянули функціонування встановлених сіток для затримання і збору сміття на річці Боржава. В найближчий час буде проведено суботник щодо збору і сортуванню сміття та подальшу його утилізацію. Обговорили підготовчі роботи, залучення відповідної техніки і засобів.
Голова райдержадміністрації Ігор Вантюх: Погода сприятлива, «сезон тиші» у природі закінчився. Маємо приступити до роботи та очистити річку від сміття. Боржава – важлива водна артерія області, протікає на території колишнього Свалявського, Іршавського, Виноградівського, Берегівського районів. Тож маємо і спільними зусиллями дбати про її чистоту.