Зі Святом останнього дзвоника!

Сьогодні завершується навчання в усіх школах Берегівського району і для школярів лунає справді «останній» дзвоник у цьому навчальному році. З різних причин, у різних закладах освіти, це свято проводилося від 26 травня і нарешті сьогодні всі йдуть на канікули.
Закінчення школи, останній дзвоник – завжди радісна подія для учнів. Але вже 2 роки, як навчання докорінно змінило свій формат – і з-за шкільних парт перенеслося в онлайн. Мабуть тепер кожен з вас почне цінувати спілкування із друзями, однокласниками і вчителями.
Дорогі учні, бажаю вам веселих і цікавих канікул! Це прекрасна пора, коли ви пізнаєте світ і вчитеся дружити.

Але на святі останнього дзвоника є особлива категорія – це учні 9 та 11 класів, які завершують навчання у школі і вибирають нову дорогу в доросле життя.
Шановні випускники, прийміть щирі вітання з закінченням школи!
Попереду світла, захоплива дорога багатьох можливостей, творчих ідей. Бажаю вам кожному знайти своє покликання, свою професію, успішно вступити до обраних вузів.
Разом із веселощами і юністю, не забувайте – дорогу долають ті, хто йде вперед і не зупиняється. Будьте націлені на результати, працюйте і здобувайте знання. Бо ви – наше майбутнє! Успіхів вам, випускники!
У цей день, також, варто згадати учителів. Дякую вам за вашу роботу в нових незвичних умовах.
Ще раз вітаю всіх зі святом останнього дзвоника, з початком канікул!
Ну а випускників – з початком нової сторінки у житті!
Успіхів, і тільки вперед, до нових знань!
Голова райдержадміністрації Ігор ВАНТЮХ