«Громадський контроль»: Вікторія Тимчик про вакцинальну кампанію в регіоні

Регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 у Закарпатській області Вікторія Тимчик стала гостею програми «Громадський контроль» на телеканалі М-Студіо.

У центрі уваги – темпи та перебіг імунізації.

«Більш ніж 100 тис. осіб отримали першу дозу вакцини, понад 50 тис. – другу. Тобто трохи більше 8 % від загальної кількості населення зробили 1 щеплення і 4 – 5 – друге», – зауважила Вікторія Тимчик.

Зараз у Закарпатті створена одна з найпотужніших мереж надання послуг з вакцинації по всій країні.

Регіональна координаторка вакцинальної кампанії від COVID-19 в області також прокоментувала поточну ситуацію з COVID-19, зазначивши, що показник завантаженості ліжок збільшується. Якщо в липні був стабільний показник – 4 – 5 %, то за останній тиждень він збільшився до 7 %. За її словами, це дуже небезпечна тенденція.

«Аби не допустити масового поширення штаму “Дельта” потрібно дотримуватися усіх необхідних правил, норм і вимог. Ми підготували систему охорони здоров’я так, щоб вона витримала навантаження. Ми можемо забезпечити адміністрування й охорону здоров’я, але якщо наші громадяни не будуть свідомими і надалі, то наслідки можуть бути несприятливими», – підкреслила Вікторія Тимчик.

ВИПУСК