Берегівська районна державна адміністрація

Full name:
Nickname:
Прес-центр РДА
Website:
Description:

Posts by Прес-центр РДА

Святкові заходи до Дня Конституції України

19511102_824963054325842_1958539405679029999_nСьогодні, з нагоди 21-ї річниці Конституції України та 72-ї річниці воз’єднання Закарпаття з Україною, у приміщенні дитячої школи мистецтв ім. Золтана Кодая відбулися святкові заходи.

Участь в урочистостях взяли: заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, заступник Берегівського міського голови – Михайло Ляшко, секретар міської ради – Людмила Токар, колективи райдержадміністрації та міської ради Read more…


Порядок внесення змін до паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною назви вулиці

06-04-2016Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10.12.2015 р. № 888-VIII повноваження у сфері реєстрації місця проживання/перебування та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб з 4 квітня 2016 року делеговані утвореним органам реєстрації (об’єднані територіальні громади, виконавчі органи сільських, селищних або міських рад, сільським головам (у випадку, коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) Read more…


Нарада з керівниками структурних підрозділів

19260481_824323054389842_4325775011707539553_nСьогодні, під головуванням голова райдержадміністрації Іштвана Петрушки та за участі заступників голови – Віталія Матія та Федора Бімби – відбулася нарада із керівниками структурних підрозділів.
Під час наради обговорили підготовку проектів рішень для винесення на розгляд сесії районної ради, стан виконання розпорядчих документів, виробничу дисципліну в структурних підрозділах та план роботи на поточний тиждень.


Літній відпочинок дітей району

о7Відповідно до підписаної угоди про партнерство та співробітництво між керівниками Берегівської райдержадміністрації та оздоровчими комплексами «Термальні води Косино» і «Жайворонок», протягом червня – липня 2017 року організовано безкоштовний відпочинок для 600 дітей.

В першу чергу залучено дітей шкільного віку за наступними категоріями: талановиті та обдаровані діти, дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; діти – інваліди; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» Read more…


Визначили кращі заклади культури району

З 24 квітня по 11 травня 2017 року проводився огляд самодіяльного народного мистецтва – звітні концерти клубних установ району та виставки самодіяльних майстрів образотворчого мистецтва і народних ремесел.

На сценах були представлено багато видів художньої самодіяльності: хореографічний, драматичний, вокальний, фольклорний та художнє слово. Присутні мали змогу ознайомитися із народним мистецтвом свого села: вишивка, ткацтво, різьба по дереву, образотворче мистецтво, роботи з бісеру.
За підсумками роботи районного журі, найкращі клубні установи району – будинки культури сілЗапсонь, Яноші, Чома, Попово та клуби сіл М.Бийгань, Гут, В.Бакта, Геча, Мочола, Кідьош, Свобода, Рафайлово, Оросієво – отримали цінні подарунки.

Вітаємо керівників, які натхненно працюють і достойно представляють культуру Берегівщини.


День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

gr_07.06.16_jalobuВідзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни, 22 червня буде обмежено розважальні заходи, на будинках та спорудах приспустять Державний Прапор України. Крім того в цей день о 10 годині відбудеться всеукраїнська хвилина мовчання.


Про розвиток та перспективи сонячної енергетики на Берегівщині

19427883_856193101224592_1324857851_nСьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів робочу зустріч із Великоберезьким сільським головою Оттілом Пешпекі та представником ТОВ «ЕКСІМ СОЛАР» – Віталієм Татинцем.

«ЕКСІМ СОЛАР» спеціалізується виключно на реалізації проектів сонячної енергетики. Компанія поставляє та встановлює обладнання для виробництва електричної енергії з енергії сонця Read more…


Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою мережі Internet

Міністерством юстиції України для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану запроваджено пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Для реалізації наведеного вище проекту було розроблено “Порядок роботи веб-порталу “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” відповідно до Законів України “Про електронні документи та електронний документообіг”, “Про електронний цифровий підпис”, “ Про державну реєстрацію актів цивільного стану” Read more…


Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України

Проставлення апостиля здійснюється за заявою будь-якої особи, яка подає відповідний документ, шляхом її особистого звернення до відділів державної реєстрації актів цивільного стану територіальних органів Міністерства юстиції України, перелік яких визначено Порядком проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2015 № 2268/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.11.2015 за № 1419/27864.

Для проставлення апостиля заявник пред’являє посадовій особі відділу державної реєстрації актів цивільного стану територіальних органів Міністерства юстиції України документ, що посвідчує його особу та подає Read more…


Відзначили День медичного працівника

DSC_0075Сьогодні, 16 червня, у великій залі нарад РДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника, який цьогоріч святкуватимуть 18 червня.

У заходах прийняли участь голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, заступник голови райдержадміністрації – в.о. начальника відділу охорони здоров’я – Федір Бімба голова районної ради Йосиф Шін, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, головні лікарі Берегівської ЦРЛ та Берегівського центру ПМСД – Іван Малеш та Руслана Гедєш Read more…


Привітання до Дня медичного працівника

DSC_0035Берегівська райдержадміністрація з радістю оголошує святкування Дня медичного працівника відкритим!

Голова адміністрації Іштван Петрушка та заступник голови Федір Бімба привітали з професійним святом колектив відділу охорони здоров’я адміністрації.

Керівництво щиро висловило подяку головному спеціалісту Еріці Дворак та бухгалтеру Тетяні Родіоничевій за вагомий внесок в розвиток та підняття на новий кваліфікаційний рівень відділу охорони здоров’я. Не обійшли поздоровлення і Марію Муску, яка не тільки завідує сектором внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації, а й працює в Берегівській ЦРЛ Read more…


На порядку денному – організація відпочинку учнів району

DSC_0008Маємо привід порадіти за учнів району. Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка підписав угоду про партнерство та співробітництво із представником Асоціації «Термальні води України» – С.І. Гусаком.
В результаті угоди, впродовж червня – липня 2017 року, буде проведено оздоровлення 470 учнів загальноосвітніх шкіл району та 30 учителів (які їх супроводжують) на базі комплексу «Косино» на безоплатній основі.


До уваги підприємств, організацій та установ району, головних розпорядників бюджетних коштів!

Відповідно до листа директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації від 09.06.2017 року №06/482 розміщаємо (завантажити тут) для відома та використання в роботі лист Мінекономрозвитку  України від 07.06.2017 № 3304-06/18970-06  щодо застосування вимог  Закону України «Про санкції».


Нарада з підготовки до фестивалю «Берег–фест – 2017»

DSC_0012Сьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулась нарада з підготовки до відзначення районного фестивалю «Берег-фест – 2017».

Свято відбудеться! Чекаємо саме на Вас 30 вересня та 1 жовтня в селі Яноші!

Присутні, голова районної ради Йосиф Шін, перший заступник голови державної адміністрації Віталій Матій, заступник голови районної ради Василь Горват та співорганізатор-керівник «Закарпатського центру розвитку й консультацій «Едванс» Іван Геревич, обговорили велику кількість організаційних моментів та запланували хід подальших робіт.


Символічна церемонія відкриття дверей до Європи

19029387_815865518568929_3086905073248742932_nВчора, 11 червня, вступив в дію безвізовий режим між Україною та ЄС. Саме з цієї нагоди Президент Петро Порошенко разом з Президентом Словацької Республіки Андреєм Кіскою взяв участь у символічній церемонії відкриття дверей до Європи на словацько-українському кордоні з нагоди запровадження безвізового режиму між Україною та країнами Шенгенської зони.

Участь у святкуванні цієї, без перебільшення, історичної події взяв і колектив Берегівської райдержадміністрації, під керівництвом голови Іштвана Петрушки Read more…


Шановні працівники легкої промисловості!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників легкої промисловості.

Легка промисловість – це сфера, яка має досвід підприємливих керівників, менеджерів, дизайнерів, модельєрів, технологів та висококваліфікованих робітників і працює на забезпечення споживачів продукцією, що зможе задовольнити вимогливі смаки.

Ми поважаємо і цінуємо нелегку працю всіх трудових колективів і щиро бажаємо вам успіхів у освоєнні нових сучасних технологій, укладання вигідних угод.


На Закарпатті пройдуть навчання із територіальної оборони краю, – військовий комісар області

1404369360_1Близько півтисячі закарпатців візьмуть участь у масштабних навчаннях резервістів територіального резерву. Протягом десяти днів резервісти та військовозобов’язані, які стоять на обліку у військових комісаріатах області, відпрацьовуватимуть навички, необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки.

Навчальні збори одного із головних підрозділів територіальної оборони пройдуть на базі Закарпатського обласного військового комісаріату. Власне навчання відбудуться на території Ужгородської дільниці полігону військової частини пп В4673, де раніше злагодження проводила 128 окрема гірсько-піхотна бригада Read more…


Засідання колегії райдержадміністрації

DSC_0349Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів засідання колегії райдержадміністрації, під час якої розглянуто такі питання: підсумки соціально-економічного розвитку, підсумки виконання місцевих бюджетів за І квартал 2017 року, про хід підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Зокрема, йшлося про те, що в управління соціального захисту населення наявні путівки для оздоровлення пільгових категорій дітей.