Берегівська районна державна адміністрація

Щодо діяльності громадських формувань

DSC_004728 лютого 2017 року, в малому залі районної ради, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби, відбулася нарада з розгляду проблемних питань, що виникали у процесі повсякденної діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону протягом 2016 року та розроблення плану спільних дій на 2017 рік.

В нараді прийняли участь працівники сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, сектору у справах державної реєстрації райдержадміністрації, офіцери Мукачівського прикордонного загону, начальники відділів прикордонних служби, які розташовані на території району, представники Берегівського відділу поліції, Берегівської місцевої прокуратури, голови місцевих органів самоврядування, керівники громадських формувань з охорони громадського порядку та державного Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району!

За інформацією Посольства України в Республіці Болгарія, Асоціація товариств у сфері легкої промисловості (АТЛП) висловила інтерес до налагодження контактів зі спеціалізованими об’єднаннями промисловців та роботодавців України, членами яких є підприємства легкої промисловості.

Зокрема, болгарська сторона зацікавлена в імпорті льону та пряжі з України Детальніше…


Публічний звіт голови райдержадміністрації за 2016 рік

14444655_674740546014761_8235755922416789517_oЯк було анонсовано, 24 лютого голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка публічно відзвітував перед громадою району про роботу у 2016 році.
Захід відбувся у залі засідань районної ради за участі представників органів влади, місцевого самоврядування, членів колегії та громадської ради, ЗМІ.

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10.12.2015 №889- VII «Про державну службу», на виконання Наказу Національного агентства з питань державної служби від 20.12.2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою інформування громадськості про результати діяльності за підсумками 2016 року, відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації, з яким детально можна ознайомитися тут: ЗВІТ голови райдержадміністрації за 2016 рік. Детальніше…


Варівський будинок престарілих відремонтовано та покращено умови проживання

DSC_0043Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін, разом з керівником “Закарпатського центру розвитку й консультацій «Едванс» – Іваном Геревичем та представником фонду «Едванс» з Угорщини відвідали Варівський будинок престарілих .

Саме завдяки допомозі благодійного фонду «Едванс» для будинок престарілих отримав нові меблі – зручні ліжка, матраци, тумбочки та шкафи Детальніше…


Засідання восьмої сесії Берегівської районної ради VII скликання

16864527_755781594577322_9018579153884231067_nСьогодні відбулося пленарне засідання восьмої сесії Берегівської районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Йосиф Шін, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, депутат обласної ради Мікловш Товт, керівники відділів райдержадміністрації, установ та організацій району Детальніше…


Відеоролики соціальної реклами з енергоефективності

Державним агенством з енергоефективності розроблено відеоролики соціальної реклами “Енергоефективний будинок”, “Енергоефективна квартира” та “Енергоефективне ОСББ”.

Відео можна переглянути за посиланням на офіційну сторінку Державного агенства з енергоефективності.


У голови райдержадміністрації обговорили актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб

16832170_755236741298474_1757594455673276525_n23 лютого голова Берегівської РДА Іштван Петрушка, за участі заступника Федора Бімби та начальника управління соціального захисту Володимира Терпая, провів зустріч із радником Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області – Анжелою Бабкіною.

Під час зустрічі обговорили стан співпраці між органами місцевої влади та громадськістю району щодо забезпечення інтеграції вимушених переселенців які проживають на території району в суспільне життя. Детальніше…


Зустріч із керівником прикордонної служби

DSC_0002Голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів зустріч із новопризначеним начальником відділу прикордонної служби «Косино» – майором Виноградовим Олександром Володимировичем, під час якої обговорили питання співпраці забезпечення та безпеки кордону.
Зокрема Олександр Володимирович запевнив голову райдержадміністрації у сприянні та підтримці взаємодії між органами влади та прикордонним загоном.
У свою чергу, Іштван Шімонович привітав новопризначеного начальника з новою посадою та побажав йому успішної служби.


Допомога одиноким

1Днями мешканці села Велика Бакта – Ганні Хміль – було передано пічку для опалення оселі.
За активного сприяння заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби та благодійної допомоги від Діаконічного відділу Управління Закарпатської реформатської церкви, пані Ганна, яка знаходиться на обслуговуванні Берегівського районного територіального центру надання соціальних послуг, отримала таку важливу для господарства річ.


Щорічні збори з працівниками культури району

16864137_754556661366482_4168442247923457022_nВчора, 21 лютого 2017 року, за участі керівництва району та області, відбулися щорічні збори з працівниками культури району. На засіданні підводили підсумки роботи відділу культури і туризму райдержадміністрації в 2016 році та перспективи роботи у 2017 році.

На початку зібрання, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Галас Ласло Степанович прозвітувався перед присутніми щодо роботи відділу в 2016 році та розповів про перспективи у сфері культури району у 2017 році. Детальніше…


Сергій Савчук: Український ринок «зелених» проектів може бути цікавий для інвесторів Казахстану

21 лютого Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, очолюючи українську делегацію, прибув до м. Астана (Казахстан) і провів зустріч з представниками Національного агентства з питань експорту та інвестицій «KAZNEX INVEST», з якими обговорив інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики в Україні та ефективні шляхи залучення інвестицій у цю сферу.

«Впродовж останніх двох років темпи розвитку відновлюваної енергетики в Україні пожвавилися. Зокрема, у 2016 році введено 120 МВт нових потужностей об’єктів, що генерують «зелену» електроенергію та працюють за «зеленим» тарифом. Це в 4 рази більше ніж у 2015 році. Аби зберегти таку тенденцію, ми продовжуємо удосконалювати законодавчу базу та створювати інвестиційно-сприятливі умови у цій сфері», – відзначив у ході розмови Сергій Савчук Детальніше…


Сергій Савчук: Енергоефективні заходи обійдуться у рази дешевше завдяки Урядовій та місцевим програмам здешевлення «теплих» кредитів

Урядова програма «теплих» кредитів зруйновує міф про те, що енергоефективність – це дороге задоволення, на окупність якого треба чекати роками.  Механізм співфінансування енергоефективних заходів – з державного, обласного чи місцевого бюджетів – дає змогу населенню швидко провести енергомодернізацію житла з мінімальними власними капіталовкладеннями й на виході отримати зменшені комунальні рахунки.

«Усім ОСББ та ЖБК, які прагнуть модернізувати свої будинки, встановити ІТП, замінити вікна в під’їздах тощо, Держава  надає безповоротну фінансову допомогу на енергоефективні заходи. З державного бюджету надається відшкодування від 40% до 70% суми «теплого» кредиту, з місцевих бюджетів – ще частина відсотків чи суми кредиту, – пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. –  У тому, що таке співфінансування  з різних джерел вигідне, переконалося вже 660 ОСББ. Вони скористалися програмою «теплих» кредитів і залучили більше 80 млн гривень на утеплення житла» Детальніше…


Засідання депутатських комісій Берегівської районної ради

DSC_0061Сьогодні розпочалися засідання постійних комісій Берегівської районної ради, під часяких депутати обговорюють питання порядку денного, проекти рішень чергової сесії, пленарне засідання якої заплановано на 24 лютого.

У роботі засідань постійних комісій взяли участь і голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та перший заступник голови – Віталій Матій, заступник голови районної ради Василь Горват, а також начальники управлінь та відділів РДА.

Депутати розглянули та обговорили низку питань, зокрема підсумкові звіти про роботу установ та зміни до районних Програм.


21 лютого – Міжнародний День рідної мови

pablo (1)Моя мова, Все в тобі з’єдналося, злилося – 
Як і поміститися в одній! —
Шепіт зачарований колосся,
Поклик із катами на двобій… (В. Симоненко)

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови, який відзначають щороку 21 лютого. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

pablo (4)Az anyanyelv nemzetközi napja alkalmából köszöntjük az országunk területén élő magyar anyanyelvű embereket.
“Vedd el a nemzet nyelvét, s a nemzet megszűnt az lenni, ami volt: nyom nélkül elenyészik, beleolvad, belehal az őt környező népek tengerébe.” (Tolnai Vilmos: Halhatatlan magyar nyelv)

Пишаємося, що на Берегівщині розвивається і квітне як українська, так і угорська мови.

І пам’ятайте – вивчення іноземних мов є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги!


На Берегівщині відбулися поминальні заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

DSC_0030Сьогодні по всій Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні – всіх загиблих на Майдані під час Революції Гідності.
Вшанувало Небесну Сотню і керівництво Берегівщини. Голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та заступник голови районної ради Василь Горват, разом із сільським головою – Олександром Подмятніковим, поклали квіти та запалили лампадки біля пам’ятного знаку героям Революції Гідності у селі Нижні Ремети Детальніше…


Виступ Президента Петра Порошенка на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

13bb6fd98ac991e1c09c3d721f67ddbd_1487239571Шановні пані та панове!

Дорогі високодостойні родини Героїв Небесної Сотні!

Дорогі українці!

Дорогі Герої Небесної Сотні! Я щиро вірю, що вони зараз нас чують.

Ми зібралися тут, на відрізку київської вулиці, де саме в цьому місці історія України назавжди змінилася. На цьому місці велике братство безстрашних людей заплатило найвищу ціну за свободу нашої з вами держави Детальніше…


Москаль: «Блокування залізничного сполучення з ОРДЛО та особливі заходи в енергетиці не відіб’ються на енергопостачанні Закарпаття»

cms-image-000009587Через блокування залізничного сполучення з окупованими територіями на Донбасі та введення особливих заходів у енергетиці України в Закарпатську ОДА масово звертаються підприємці, що мають замкнутий цикл виробництва й залежать від безперервного енергопостачання. Люди просять роз’яснити, чи плануються на Закарпатті віяльні відключення електроенергії, і як це вплине на їхню роботу.

– У відповідь на такі звернення роз’яснюємо, що левову частку електроенергії Закарпаття отримує з Бурштинської теплоелектростанції (Івано-Франківська область), – заявляє Геннадій Москаль. –  Бурштинська ТЕС працює на вугіллі шахти «Павлоградської» поблизу м.Дніпро, а також на природному газі та мазуті Детальніше…


Москаль: “Від зміни вивіски на лікарні, медичне обслуговування людей не стане кращим”

165Створення госпітальних округів на Закарпатті є не на часі, на це немає ані коштів, ані засобів. На цьому наголосив керівник краю Геннадій Москаль під час наради з головними лікарями центральних районних лікарень та начальниками відділів охорони здоров’я області.
– За нинішніх обставин, коли реформа  проводиться без жодного на те фінансування, створювати госпітальні округи є недоцільним. Нині все виглядає таким чином, що ми на одній лікарні поміняємо вивіску, а в інших скоротимо кількість ліжок та робочих місць, – каже Геннадій Москаль Детальніше…


На Берегівщині вшанували воїнів-афганців

16806807_751011511720997_289067696558745323_nСьогодні, у великому залі райдержадміністрації, відбулися урочисті збори з нагоди 28 річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

До воїнів – афганців звернулися заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, міський голова – Золтан Бабяк, заступник голови районної ради – Василь Горват та голова Берегівського міськрайонного товариства ветеранів Афганістану – Юрій Буркало Детальніше…