Берегівська районна державна адміністрація

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

DSC_0020Під головуванням очільника районної державної адміністрації Іштвана Петрушки відбулося засідання колегії райдержадміністрації.
У роботі колегії взяли участь заступники голови – Віталій Матій та Федір Бімба, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ району.

На порядку денному засідання колегії виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району. Розглядаючи кожне питання, голова райдержадміністрації та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи Детальніше…


На розгляд представили проект Схеми планування території району

DSC_00101 березня 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, за участі першого заступника голови – Віталія Матія, завідувача сектору містобудувавння та архітектури  – Тетяни Петри та представників зацікавлених сторін відбулося засідання робочої групи з питань попереднього розгляду Схеми планування території Берегівського району.

Фахівці ДП УДНДІ «Діпромісто» імені Ю. М. Білоконя представили на розгляд проект Схеми планування території району і разом із учасниками наради обговорили розміщення інженерних мереж, доріг та пріоритетів розвитку територій.