Берегівська районна державна адміністрація

Викуплено перші ділянки під будівництво об’їзної дороги

DSC_0170Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка підписав договір про викуп у власників перших 10-ти земельних ділянок для будівництва об’їзної автодороги навколо м. Берегово та с.Астей – до МАПП «Лужанка».

«Нарешті ця довготривала історія з будівництвом має перші реальні кроки. І хоча попереду ще багато завдань – ми вдячні власникам земельних ділянок, які першими прийшли до співпраці та розуміють всю значущість будівництва об’їзної дороги. Закликаємо всі зацікавлені сторони продовжити конструктивну співпрацю, адже нам випала чудова нагода реалізувати будівництво стратегічного об’єкту, мова про який йде вже десятиліття!», – підкреслив голова райдержадміністрації.


Перший весняний суботник в установах району

17155535_764502890371859_2233727448745624619_nНа виконання доручення голови облдержадміністрації та аналогічного доручення голови райдержадміністрації, сьогодні в районі відбувся «суботник» з благоустрою територій із залученням колективів підприємств, установ, організацій.

Велику увагу було приділено благоустрою та упорядкуванню пам’ятників, пам’ятних знаків, території закладів освіти, охорони здоровֹ’ׄя, майданчикам відпочинку Детальніше…


Закарпатці візьмуть участь у масштабних військових навчаннях на Вінниччині

2Резервісти оперативного резерву І черги із Ужгорода, Іршавського, Свалявського, Тячівського, Виноградівського та Берегівського районів відправились до військової частини в/ч В4050 у Гайсині Вінницької області. Саме тут у п’ятницю, 10 березня, розпочнуться широкомасштабні військові навчання.

Про деталі проходження навчальних зборів у закарпатському обласному військовому комісаріаті резервістам розповіли офіцери військкомату. Усім учасникам зборів видали підготовлені пам’ятки із правами, обов’язками та інформацією про грошове забезпечення. Всі вони є учасниками антитерористичної операції на Сході країни, тож зможуть використати свій бойовий досвід для підвищення військової майстерності Детальніше…


Кір наближається! Подбайте про безпеку своїх дітей!

1363768246_76921893_3424885_malishЧерез різке зростання захворюваності на кір в Румунії, закарпатські медики занепокоєні можливістю поширення цієї хвороби і в нашій області. 

Небезпека спалаху цілком ймовірна, адже від цієї хвороби щеплено тільки третина дітей Закарпаття Детальніше…