Берегівська районна державна адміністрація

Підготовка до чемпіонату Берегівського району з футболу

DSC_0324В неділю, 30 квітня, на стадіонах району стартує чемпіонат Берегівського району з футболу.

Враховуючи непросту ситуацію, що склалася у районному футболі, керівництво райдержадміністрації та районної федерації футболу вирішило підтримати футбольні клуби району та закупити спортивний інвентар. Детальніше…


До уваги суб’єктів туристичної діяльності!

Відповідно до  листа  директора департаменту економічного розвитку і туризму обл.-держадміністрації 25.04.2017 №07.1/379 щодо участі у проведенні міжнародної агропромислової виставки АГРО –2017, яка проходитиме з 07 по 10 червня 2017 року у м.Київ на території Експоцентру України,  вперше серед експозицій виставки планується представлення  єди-ним стендом “Сільський зелений туризм України”.

До  участі у заході запрошуються представники сільських  зелених садиб, заклади, що надають послуги з розміщення , підприємства індустрії активного  відпочинку Детальніше…


Переможці конкурсу “Кращий державний службовець”

DSC_0004В Берегівській районній державній адміністрації завершився І тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”. Конкурс проводився серед державних службовців у двох номінаціях – «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Учасники І туру виконали тестові завдання на знання Конституції України та законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень органу, склали діловий документ, показали вміння володіти комп’ютером Детальніше…


Виставка дитячої художньої творчості «Природа очима дітей»

DSC_0262Вчора, 26 квітня 2017 року, в приміщенні фойє Берегівської районної державної адміністрації відкрилася виставка переможців ХІХ Міжнародного конкурсу дитячої художньої творчості «Природа очима дітей», присвячена 31-ій річниці Чорнобильської трагедії.

Організатори – Ольга Радик, директор Берегівського районного освітньо-культурного центру національних меншин відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, та Ольга Сакалош, методист відділу культури та туризму Берегівської РДА, – урочисто відкрили захід та надали слово керівництву району Детальніше…


Пам’ятаємо про Чорнобильську катастрофу

18121354_791951814293633_4328898183386798314_oСьогодні, 26 квітня, в Україні згадують сумну і трагічну подію – 31 річницю аварії на ЧАЕС.

В пам’ять про трагедію, у великому залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи, за участі керівництва району та міста, громадськості та ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Спочатку всі присутні вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання Детальніше…


Тренінг з питань протидії торгівлі людьми в селі Велика Бейгань

18119208_791827207639427_2088583081202800771_nВчора, у ході свого візиту на Берегівщину, Інна Сабадош та Віра Попович (ЗГЖО «Веста»), разом із начальником управління соціального захисту населення Володимиром Терпаєм, відвідали с. Велика Бейгань.

Для соціальних працівників та освітян села також було проведено тренінг «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Закарпатській області» Детальніше…


86–й Міжнародний Ізмірський ярмарок

18 – 22 серпня 2017 року відбудеться 86–й Міжнародний Ізмірський ярмарок у м. Ізмір, Туреччина.

На ярмарку презентуватиметься широкий ряд продуктів і послуг. Головною темою в цьому році визначений енергетичний сектор Детальніше…


Реєстр зарубіжних компаній–експортерів харчової продукції

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2017р. №4314-03/12559-03 інформуємо, що наразі Саудівська організація продовольства та медикаментів (СОПМ) формує реєстр зарубіжних компаній – експортерів харчової продукції, зокрема риби та інших водяних тварин.

Згідно з нововведеннями, підприємства – експортери рибної продукції та контролюючі органи, що відповідають за рибні ресурси, мають можливість зареєструватися на сайті СОПМ, вказавши таку інформацію Детальніше…


Співпраця з компанією «Sament Management LTD»

За інформацією Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, компанія «Sament Management LTD» висловлює зацікавленість у налагодженні співпраці з українськими виробниками рослинної олії.

Щомісячний обʼєм закупівлі рослинного масла становить 5 тис.тон Детальніше…


Бізнес–місія українських підприємств до Республіки Албанія

У період 27 – 30 квітня 2017 року заплановано проведення бізнес – місії українських підприємств до Республіки Албанія.

У рамках проведення зазначеної місії 28 квітня 2017 року відбудеться Українсько – Албанський економічний форум, у якому візьмуть участь Міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії Детальніше…


Засідання круглого столу “Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми”

DSC_0192Сьогодні, 25 квітня, у Берегівській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Закарпатській області».

Участь у засіданні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації – Віталій Матій, заступник голови районної ради – Василь Горват, керівники Закарпатської громадської жіночої організації (ЗГЖГО) «Веста» – Інна Сабадош та Віра Попович, представники управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу освіти, молоді та спорту  Берегівської РДА, представники правоохоронних органів, міграційної служби, медичні працівники, представники ЗМІ Детальніше…


Представили нового керівника районного відділу Держгеокадастру

18118637_790874117734736_4019744223333798897_nСьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, за участі першого заступника Віталія Матія, провів робочу зустріч із першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Василем Якубцем.

Під час зустрічі відбулося представлення в.о. начальника відділу Берегівського району ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області – Шовак Олександра Васильовича Детальніше…


Треніг з питань розпізнавання та реагування на дискримінацію. Імплементація європейських стандартів прав людини в Україні.

image-0-02-04-468e32f9fe47e0ad935af148b6ddda4d4f66261d6a0aac8d7d424e824b99c8ae-V19-20 квітня в Ужгороді відбувся тренінг «Розпізнавання та реагування на дискримінацію» для працівників органів державної влади, які займаються питаннями соціального захисту населення, освіти, питаннями захисту прав національних меншин та релігій, захистом прав дітей.

Участь у тренінгу взяли представники відповідних структур Закарпатської облдержадмністрації, Берегівської, Мукачівської та Виноградівської райдержадміністрацій, Національної поліції.

Навчання організовано Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за сприяння спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні» Детальніше…


День добросусідства між Україною та Румунією

18118677_790112034477611_6828904150379513533_nУ суботу, 22 квітня, на Тячівщині, у с. Нижня Апша, святкували День добросусідства між Україною та Румунією.

Після офіційних виступів голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, разом з румунськими префектами, в урочистій обстановці підписали «Програму спільних дій Закарпатської ОДА, префектури повіту Марамуреш та префектури повіту Сату-Маре на 2018 рік».

DSC_0036Далі перед гостями виступили фольклорні колективи України та Румунії, також кожен присутній мав змогу оцінити твори народних умільців, продегустувати національні страви та напої, ознайомитися з культурою кожного району Закарпаття, повітів Марамуреш і Сату-Маре.
Берегівщина також була представлена на цьому святі дружби.

Через спільні кордони Закарпаття із європейськими країнами – наша культура наповнилася багатьма барвами і саме культурне різноманіття, повага і добросусідство – це те що нас єднає.

 


Медиків району вчили бути готовими до надання медичної допомоги у разі надзвичайних катастроф

18057690_789047284584086_8656795318833262890_n20 квітня 2017 року, з ініціативи відділу охорони здоров’я Берегівської райдержадміністрації, у приміщенні актового залу поліклінічного відділення Берегівської центральної районної лікарні, відбулося спеціалізоване теоретичне навчання медичної служби цивільного захисту та служби медицини катастроф Берегівського району за темою: «Дії медичної служби цивільного захисту медицини катастрофи Берегівського району при одержанні інформації про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій з великою кількістю постраждалих людей. Організація лікувально-евакуаційного забезпечення в особливий період та під час виникнення надзвичайних ситуацій соціально-політичного, воєнного характеру, пов’язаних із спонтанним або керованим напливом великої кількості постраждалих осіб».

Навчання організовано на виконання Плану основних заходів цивільного захисту галузі охорони здоров’я у Берегівському районі на 2017 рік, затвердженого головою Берегівської райдержадміністрації та з метою забезпечення готовності медичної служби цивільного захисту і Державної служби медицини катастроф Берегівського району до дій за призначенням в умовах загрози виникнення надзвичайних ситуацій соціально-політичного, воєнного характеру Детальніше…


Семінар-навчання для працівників служб у справах дітей

DSC_0044Вчора, 20 квітня, у великому залі районної ради відбувся короткостроковий виїзний семінар-навчання для працівників служб у справах дітей Берегівської, Іршавської, Виноградівської районних державних адміністрацій та Берегівського міськвиконкому на тему: «Своєчасне виявлення, облік та соціально-правовий захист дітей, які залишилися без піклування батьків».

Проводили семінар-навчання начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Світлана Якімеліна та її заступник, завідувач сектором опіки та піклування служби у справах дітей облдержадміністрації Наталія Красногорська Детальніше…


Засідання бюджетної комісії та президії районної ради

DSC_0063Сьогодні, 20 квітня, відбулися засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та президія районної ради. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Йосиф Шін та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Присутні розглянули питання, що плануються винести на розгляд засідання десятої сесії районної ради VІІ-го скликання 21 квітня 2017 року та, після обговорення, депутати узгодили порядок денний Детальніше…


Україниа в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”

09.03.2017 року Президентом України підписано Закон України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”, прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017.

Competiveness of Small and Medium Enterprises (далі  – програма COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME – це набір тематичних проектів та програм на період із 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі Детальніше…


VII Йорданська міжнародна виставка «4Р Ехро»

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, президент Промислової палати Йорданії А.Абу ель-Рахіба повідомив про перенесення VII Йорданської міжнародної виставки «4Р Ехро» (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors) з  10 – 13 квітня на 10 – 13 серпня 2017 року, яка проходитиме в м.Амман, Йорданія.

На захід запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції Детальніше…