Берегівська районна державна адміністрація

Голова райдержадміністрації Іштван Петрушка відвідав фотовиставку “Закарпатські герої АТО”

DSC_0072Сьогодні, за сприяння управління культури берегівської міськради та ГО «Берегівська спілка матерів та дружин учасників АТО», у Берегівському міському будинку культури відбулася відкриття фотовиставки «Закарпатські воїни АТО».

Участь у відкритті взяли голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка, міський голова – Золтан Бабяк, начальник Берегівського відділу поліції – Євген Калитич, учнівська молодь, учасники АТО, громадськість міста Детальніше…


Щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці завершення Другої світової війни

DSC_0302Сьогодні, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія, відбулася нарада з питань організації відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці завершення Другої світової війни.

Участь у нараді взяли: керівник апарату, представники управління соціального захисту населення, відділу культури та ветеранських організацій Детальніше…


Робоча зустріч із керівником СП ТОВ «Керамнадра»

18221871_796454930509988_7978416806344048481_nСьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів зустріч із новопризначеним керівником СП ТОВ «Керамнадра» – Вацебою Миколом Миколайовичем.

У ході зустрічі обговорили перспективи розвитку підприємства та пошук нових ринків збуту Детальніше…


Шановні суб’єкти туристичної галузі Берегівського району!

Відповідно до листа директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації   03.05.2017 № 07.1/395   відділ культури і туризму Берегівської райдержадміністрації інформує про те, що 2 червня 2017 року у м.Харків  (презентаційно – виставковий центр “Радмир Експохолл”) планується  проведення туристичної  виставки “Харківщина: туристичні відкриття”.

Темою туристичної виставки  у 2017 році визначено активний відпочинок. Під час заходу    планується презентувати туристичні продукти в сфері активних видів  туризму та відпочинку: водного , спортивного, кінно – спортивного, велосипедного, пішохідного, екстремального, оздоровчого, а також полювання, рекреаційного рибальства тощо Детальніше…


До уваги підприємств та організацій району

Китайська компанія з виробництва пензлів та акварельних фарб, хоче знайти партнерів з метою створення спільного підприємства для виробництва вказаних товарів.

У разі зацікавленості просимо звертатись до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, тел.: (03141) 2-43-20, e-mail: beregekonom@meta.ua.