Берегівська районна державна адміністрація

Нарада із сільськими головами району

DSC_0046Сьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки та голови районної ради Йосифа Шіна, відбулася нарада-семінар із головами селищної, сільських рад району.

Згідно порядку денного, про доступ до безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення – інформувала Пилипчинець Мирослава – начальник відділу право просвітництва та взаємодії за суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Детальніше…


Щодо заборгованості із виплати заробітної плати

Вчора, 17 травня,  при заступнику голови райдержадміністрації Ф. Бімбі відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.  

Про стан заборгованості до бюджету району інформував начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Нестеровський В.Л.

Станом на 01.05.2017 року заборгованість до  бюджету району складає 7052,8 тис. грн.,  в тому числі:   єдиний податок  (без податку  з фізичних осіб) – 69,4 тис.грн., земельний податок з юридичних осіб – 1035,4 тис.  У порівнянні до початку року заборгованість до бюджету зменшилась на 307,0  тис.грн.

В перелік найбільших боржників входять в основному підприємства, які не ведуть діяльність, або банкрути.