Берегівська районна державна адміністрація

Розглянули питання охорони здоров’я

DSC_002628 липня 2017 року, при заступнику голови райдержадміністрації, в.о. начальника відділу охорони здоров’я, Федору Бімбі відбулася нарада щодо стану надання акушерсько-гінекологічної допомоги жінкам у Берегівському районі.

Участь у нараді взяли: головний спеціаліст відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Еріка Дворак, головний лікар Берегівського центру ПМСД Руслана Гедєш, в.о. головного лікаря Берегівської ЦРЛ Йосип Бубряк, районний позаштатний спеціаліст акушер-гінеколог, завідувач пологового відділення Берегівської ЦРЛ – Володимир Сагарда та в.о. завідувача жіночої консультації – Андрій Логін Детальніше…


UA MAP – нформаційний веб-ресурс про проекти енергоефективності та відновлюваної енергетики. Інструкція з використання.

170725_1032_01-09_02.1_d01UA MAP – це сучасний інформаційний веб-ресурс, що акумулює інформацію про проекти енергоефективності та відновлюваної енергетики і забезпечує комунікацію між ініціаторами таких проектів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій у зазначені сфери.

Створена на веб-сайті інтерактивна інвестиційна карта України наочно відображає загальні відомості про реалізовані проекти, інвестиційні проекти, що перебувають на різних стадіях реалізації, та потенційні проекти, з виведенням докладної інформації по кожному проекту окремо, та про ресурсний потенціал місцевості. На веб-сайті також представлено законодавство України в сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики.

До вашої уваги Покрокова інструкція розміщення проекту на карті UA MAP . Детальніше…


Про соціальну допомогу внутрішньо переміщеним особам

DSC_0039У п’ятницю, 28 липня, заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба провів засідання комісії по призначенню щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам (на проживання, в тому числі і оплату житлово-комунальних послуг).

На розгляд комісії надійшло 2 нові справи та 1 – для продовження виплати.
За результатами засідання, комісією прийнято рішення про призначення щомісячної адресної допомоги 2 заявникам та 1-му заявнику продовжити виплату на 6-ти місячний термін.


Петро Порошенко підписав Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

128 липня Глава держави підписав довгоочікуваний Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

«Цей Закон запроваджує в Україні обов’язковий облік тепла і води. Завдяки цьому споживач платитиме лише за використані ресурси, а монополіст  вже не зможе перекладати на споживача необґрунтовані понаднормові втрати. Крім цього, облік дозволить  контролювати енергоспоживання, стимулюватиме до ощадливого використання тепла і води. Це, у свою чергу, впливатиме на зменшення рахунків за комунальні платежі», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством з метою імплементації низки статей Директиви 2012/27/ЄС про енергетичну ефективність Детальніше…


Всесвітній день протидії торгівлі людьми

20431770_1594899193867602_9000171924413104955_n30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми! Ось деяка статистика стосовно цього жахливого злочину у світі та Україні:
– торгівля людьми є третім найбільшим злочином у світі
– 25% жертв торгівлі людьми – це діти
– 70% жертв торгівлі людьми складають жінки та дівчата
– приблизно 75-80% жертв работоргівлі використовуються в сексуальній індустрії
– понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року (за оцінками IOM Ukraine)

Долучайся до боротьби з торгівлею людьми! Більше інформації тут: http://bit.ly/2tICFXa


ІНТЕРВ’Ю голови райдержадміністрації: «РАДИЙ, ЩО МАЮ ШАНС БУТИ КОРИСНИЙ ДЛЯ БЕРЕГІВЧАН НА ПОСАДІ КЕРІВНИКА РАЙОНУ»

_0029Сьогоднішня розмова з намісником Президента України на Берегівщині – уже четверта з часу перебування на посаді голови районної державної адміністрації. Насамперед скажемо, що жодного разу не чули відмову. А ще відзначимо: перший керівник залюбки узявся поспілкуватися “із пресою”, а коли точніше, то відповісти на усі запитання журналіста. Як і тоді, так і зараз ми отримали найповнішу картину, усю інформацію, які на сьогодні “найгарячіші” та цікавлять читачів нашого часопису й інтернет-видань. Одразу скажемо: з приводу жодного запитання співбесідник не сказав, що це, мовляв, “не для медіа”, “це на потім” чи це “не мій формат обговорення”, або іще щось на кшталт цього. І цьому є просте та водночас логічне пояснення: І. Ш. Петрушка – ерудований та інтелігентний керівник, він – молодий, демократичний, із сучасним мисленням, європейськими поглядами, важливо також, що тутешній, а “не привізний”. Тим паче, що у владі “не чужий, а свій”. Отже, увесь районний істеблішмент, не кажучи про соціально-економічну сферу, знає достеменно. Зважаючи на його порядність, скромність, статечність і людську простоту, він у преамбулі-бесіді до інтерв’ю одразу ж наголосив: друга річниця у цьому відповідальному кріслі – не привід для бучних вітань (хоча цього навіть не передбачалося), а довіра до його персони на цій посаді з боку народу, місцевих депутатів у тому числі, обласної та президентської вертикалі. Звісно, цим фактом хоча і пишається, однак чи не найбільше думає “не про 750 днів”, бо це також важливо, а переймається роботою, творінням завтрашнього дня. Вони – масштабні та, безсумнівно, вимагають логічних і виважених кроків. Як зробити їх ефективними, як працюється у команді губернатора Г. Г. Москаля, що думає керівник Берегівщини з приводу інших актуальних питань, напрацювань, завдань, проблем – ось “червона нитка”, якою пронизано це, на мій погляд, вельми актуальне інтерв’ю.  Детальніше…


На сесії районної ради Берегівській ЦРЛ присвоєно ім’я Бертолона Ліннера

DSC_0028Сьогодні, 28 липня, відбулося засідання одинадцятої сесії Берегівської районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної ради Йосиф Шін, його заступник – Василь Горват, заступник голови райдержадміністрації – Федір Бімба, депутати районної та обласної ради, представники ЗМІ.

Насамперед, депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання загиблих закарпатців у зоні АТО Детальніше…


Спільними зусиллями проти торгівлі людьми в Україні

27 липня 2017 року, з  нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня, з 10:00 до 12:00 год. в місцях  виїзду громадян та повернення додому управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено вуличні акції з розповсюдження інформаційних матеріалів про безпечну міграцію та захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

plakat_new_7 IMG_20170727_133239 (1) Детальніше…


28 липня – День Хрещення Київської Русі

1908285_850642691662122_9017498962283643884_nВітаємо всіх християн зі святом!

Божого благословення нашому народу!

Свого часу з нагоди великого ювілею 1000-ліття Хрещення Русі у базиліці св. Петра в Римі біля вівтаря св. Еразма було встановлено дві нові мозаїки – святим хрестителям Русі-України – святій княгині Ользі та святому Володимиру Великому. Зображення св. Володимира оздоблене зображенням золотого тризубу на синьому тлі, над тризубом невеличкий золотий хрестик. На той час Україна не була самостійної державою. Отож, тризуб був лише національним знаком, але не державним гербом.
Стара ватиканська традиція не дозволяє зображати державні герби у чотирьох Великих Базиліках Риму: Св. Івана Лятеранського (Папська катедра), св. Марії великої, св. Павла поза мурами та св. Петра у Ватикані.
Після проголошення української незалежності тризуб став державним гербом України. Так Україна стала єдиною державою у світі, звісно, окрім Ватикану, чий герб зображено у соборі св. Петра в Римі.
До речі, хрещення Русі Володимиром відбулося ще до всесвітнього розколу Християнської Церкви. Отож Україна одвічно є повноправною частинкою Вселенської церкви.

 


Цього тижня Держенергоефективності відшкодувало 13 млн грн. за «теплими кредитами»

Red-House-Money-iStock-1170x600_0Чергове відшкодування у розмірі майже 13 млн грн. здійснило Держенергоефективності в рамках Урядової програми «теплих кредитів». Так, 25 липня з держбюджету перераховано 7,2 млн грн. компенсацій тим, хто купував енергоефективні матеріали для утеплення індивідуального житла.

Ще 5,2 млн грн. отримали ОСББ та ЖБК, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках Детальніше…


Голова райдержадміністрації відвідав завод «БЕРЕГ КАБЕЛЬ»

DSC_0043Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка відвідав одне з найуспішніших підприємств краю – «БЕРЕГ КАБЕЛЬ ГМБХ».

У ході зустрічі, Іштван Шімонович та керівник «Берег Кабелю» – Вереш Томаш – оглянули цехи, умови виробництва, обговорили розвиток інфраструктури та умови підвезення працівників до заводу, перспективи розвитку та розширення виробництва. Йшлося, зокрема, і про  ремонт автодоріг району та інші проблемні питання Детальніше…


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

Шановні громадяни, важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.

Доводимо до Вашого відома, що на території району функціонує Спостережна комісія при Берегівській районній державній адміністрації, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Бімба Ф.Ф. Детальніше…


День працівників торгівлі

Безымянный

Шановні і дорогі наші працівники торгівлі, бажаємо вам гарного попиту на весь асортимент товару, благополуччя у всьому, добрих і ласкавих покупців. Прийміть наші вітання з цим чудовим святом!


Увага! Штормове попередження – сьогодні зливи з грозами і градом продовжуються

p_239858_1_slidertop2Закарпатський обласний центр з гідрометеорології оголосив штормове попередження на 25 липня.

Закликаємо автовласників, що транспортні засоби краще не залишати просто неба. Також  дотримуйтеся правил безпеки і виключіть електропилади під час грози!

Як вже повідомлялось вчора, ввечері на території Угорщини та Румунії вздовж кордону з Україною сформувалися грозові хмари Детальніше…


Президент підписав Закон, який посилює соціальний захист осіб з інвалідністю в Україні

ff8549ba375c510bd0adea42e54baf37_1458081229_extra_largeПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

Документом вдосконалюється порядок забезпечення осіб з інвалідністю місцями для паркування їхніх транспортних засобів або транспортних засобів, що здійснюють перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю. Також Законом посилюється адміністративна відповідальність за порушення встановлених Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» пільг для зазначених осіб Детальніше…


Чергове засідання колегії

DSC_0005Сьогодні, 21 липня, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, відбулося засідання колегії райдержадміністрації. На засіданні також були присутні голова районної ради Йосиф Шін, заступник голови районної ради – Василь Горват та заступник голови райдержадміністрації – Федір Бімба.

Під час колегії розглянули такі питання: стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, звернення громадян за І півріччя 2017 року, підсумки роботи управління соціального захисту населення І півріччя 2017 року та стан виконання програми у галузі охорони здоров’я.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.


На Закарпатті дні жалоби

3032012101Геннадій Москаль підписав розпорядження про дні жалоби на Закарпатті у п’ятницю та суботу (21– 22 липня).
– Впродовж цього тижня в ході бойових дій на  Донбасі загинули двоє військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, мешканців Закарпаття, – наголошує голова ОДА. – Це 22 річний Золтан Балаж із Виноградова та 21-річний Сергій Гладкий зі Страбичова на Мукачівщині. Молоді хлопці віддали свої життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, в пам’ять про загиблих героїв на Закарпатті оголошуються дні жалоби.
Згідно з розпорядженням голови ОДА, державні прапори на адміністративних будівлях будуть приспущені, органам державної влади, місцевого самоврядування, а також телерадіокомпаніям рекомендовано обмежити проведення і трансляцію розважальних заходів.


Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

«Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель Детальніше…


До уваги суб’єктів господарювання району!

21-22 листопада 2017 року у місті Пекін (КНР) відбудеться 9 сесія Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. У COIFAIR – 2017 планується участь близько 1000 великих державних і приватних підприємств Детальніше…


Підвели підсумки розвитку освіти в районі

DSC_000219 липня заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба провів нараду щодо підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2016/17 навчального року та завдання на 2017/18 навчальний рік. Інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту – Дьенді Шімон:

«Станом на 1 червня 2017 року збережена мережа дошкільних навчальних закладів. На території району  функціонують 36 дошкільних навчальних закладів різних типів. Кількість дітей у ДНЗ – 1799, з них: 268 – віком від 1 до 3 років,  1491-  3 і старші (67,8% охоплення дошкільною освітою) Детальніше…