Берегівська районна державна адміністрація

Про ситуацію щодо АЧС

DSC_0298Сьогодні, 4 серпня, проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Берегівській РДА, у зв’язку із ускладненням епізоотичної ситуації з африканської чуми свиней (АЧС) серед диких кабанів у регіоні.

Комісією прийнято рішення провести інвентаризацію мисливського господарства району та моніторинг чисельності диких кабанів, а також  звернутися до поліції районного відділу поліції з проханням посилити контроль за дотриманням чинного законодавства при переміщенні тварин на центральних автошляхах області, реалізації живих тварин та продукції тваринного походження.


З Днем Національної поліції вітали поліцейських Берегівщини

DSC_0350Сьогодні, 4 серпня,  відзначаємо День Національної поліції України.

Саме з цієї нагоди, керівництво району та міста вітало особовий склад Берегівського відділу поліції.

«Створення Національної поліції – це одна з успішних реформ в нашій країні. Поліцейські мають значний відсоток довіри у громадян України, а це означає, що ви професіонали і ваша служба відповідає вимогам суспільства.

Щиро вітаю вас із святом! Бажаю вам успіхів на службі, миру, здоров’я та родинного затишку. З Днем Національної Поліції!», – зазначив у своєму привітанні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка Детальніше…