Берегівська районна державна адміністрація

Шютєв Габор – новий керівник Попівської ЗОШ

DSC_0088Напередодні нового навчального року ще одна школа району отримала нового керівника. Так, директором Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів став Шютєв Габор Габорович (учитель фізики та інформатики, має 25-річний педагогічний стаж).

Голова райдержадміністрації Іштван Петрушка наголосив, що від нового керівника, перш за все, очікує позитивних результатів у організації роботи навчального закладу та у навчанні. Адже одним з проблемних питань району є підсумки ЗНО, де наші учні пасуть задніх.


У КПП “Косино” новий керівник

DSC_0077Сьогодні новопризначений начальник відділу прикордонної служби «Косино» майор Пелікан Андрій Степанович (попереднє місце роботи – Мостиський прикордонний загін) обговорив із головою райдержадміністрації основні завдання прикордонної служби району в нинішній час. Адже перед нами, як прикордонним районом, стоять такі аспекти міжнародної політики як безвізовий режим, безпека і великий потік громадян, що пересікають кордон.

Голова райдержадміністрації Іштван Петрушка побажав успіхів новому керівнику КПП «Косино» та підтримку в нелегкій роботі.