Берегівська районна державна адміністрація

Яношівський ліцей сільськогосподарського профілю отримав новий комп’ютерний комплекс

DSC_0114Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, разом із начальником відділу освіти, молоді та спорту – Дьенді Шімон, відвідав Яношівський ліцей сільськогосподарського профілю з наданням професійної підготовки.

Ліцей отримав навчальний комп’ютерний комплекс для кабінету інформатики. Нові комп’ютери відповідають найновішим технологічним стандартам та відповідності педагогічним вимогам.

У ході візиту оглянули відремонтовані класи та поспілкувалися з із директором ліцею Мар’яною Стець і педагогічним колективом, обговоривши проблемні питання закладу.


Сергій Савчук: Фінляндія готова залучати технології та інвестиції у сферу виробництва енергії з відходів в Україні

2Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan» (https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів  з переробки відходів та очистки води.

Наразі компанія вивчає можливості встановлення в українських містах сміттєпереробних заводів з подальшим виробництвом енергії. Такі проекти будуть надзвичайно корисні громадам, адже вирішуватимуть екологічні та енергетичні проблеми. Водночас, для інвесторів важливим питанням залишається рентабельність та окупність встановлення подібних об’єктів Детальніше…