Берегівська районна державна адміністрація

Сергій Савчук: Наше завдання – створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», – розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

Голова пояснив, що інвестори оцінюють не лише регуляторні механізми та економічну ситуацію в країні, а й безпосередньо рентабельність та окупність проекту, і головне – його якість Детальніше…


Про участь сільрад у Bereg Fest 2017

DSC_013130 вересня та 1 жовтня у селі Яноші відбудеться 52-й Міжнародний фестиваль Bereg Fest 2017. Свято обіцяє бути яскравим та захоплюючим і організатори, не покладаючи рук, готуються до фестивалю.

Саме з цього приводу, сьогодні, під керівництвом голови РДА Іштвана Петрушки та голови районної ради – Йосифа Шіна, відбулася нарада із сільськими головами району. Щоб якнайкраще представити усю культурну різноманітність району – обговорили та запланували виступи аматорських колективів, виготовлення і представлення традиційних мистецьких творів, сувенірних виробів та страв, що відображають культуру, історію та етнічну самобутність Берегівщини.