Берегівська районна державна адміністрація

Обговорили відзначення Міжнародного дня людей похилого віку

DSC_0045Сьогодні у заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби відбулося засідання організаційного комітету з питань  відзначення Міжнародного дня людей похилого віку.

У засіданні взяли участь представники управління соціального захисту населення, керівник районного товариства Червоного хреста Оксана Маргітич, головний лікар центру ПМСД  Гедєш Руслана,  голова ветеранської організації ОВС Іван Паук Детальніше…


Обмін «довідки про тимчасову непрацездатність»

1383305369_f16Брегівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Закарпатській області доводить до відома страхувальників міста Берегове та Берегівського району, що лікувально-профілактичними закладами області отримано достатню кількість листків непрацездатності.

Для усунення ситуації, що склалася в області з відсутністю бланків листків непрацездатності, інформуємо, що необхідно обміняти «довідку про тимчасову непрацездатність» на листки непрацездатності встановленого зразка для оперативного призначення по них матеріального забезпечення.


Президент підписав Закон України “Про освіту”

113989Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ “Про освіту”, прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню  реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», – зазначив Петро Порошенко Детальніше…