Берегівська районна державна адміністрація

Завтра – День захисника України

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

Вибір дати 14 жовтня для Дня захисника України зумовлено історичною традицією вшанування українського війська на Покрову. Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.

14632831_680973748724774_1158888711324086198_n


Президент: Закон «Про освіту» забезпечує рівні права дітей, які належать до національних меншин, на знання української мови та навчання і розбудову кар’єри в Україні

1f8576daa2c9727ffd078f683e4ab718_1507723142Президент Петро Порошенко заявляє про неприпустимість політизації нового українського Закону «Про освіту», який став не лише вагомою частиною освітньої реформи, а й законом рівних можливостей для усіх учасників освітнього процесу.

Під час виступу на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи Глава Української держави наголосив що Україна розраховує на подальшу підтримку Асамблеї у зміцненні громадянського суспільства в Україні – на основі впровадження демократичних стандартів, підтримки культурного різноманіття, розбудови суспільних інститутів Детальніше…


Виступ Президента України на пленарному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи

cf594a19443da2a1e8ba30edaf6d8a23_1507718608_extra_largeШановний пане Генеральний Секретар Ради Європи,

Шановна пані Президент Парламентської Асамблеї,

Шановні члени Асамблеї,

Пані та панове,

Перш за все, дозвольте привітати Стеллу Кіріакідес з обранням на високий пост Президента Парламентської асамблеї Ради Європи.

Радий, що ця подія практично співпала в часі з моїм візитом до Асамблеї Детальніше…


Закарпатців інформують про зміну розмірів оплати послуг, які надаються державними нотаріусами

1З 13 жовтня поточного року будуть змінені розміри оплати додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру, які надаються державними нотаріусами Закарпатської області та розміри плати за надання відділами державної реєстрації актів цивільного стану області платних послуг.
Детальну інформацію про нові Розміри можна переглянути на сайті Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області (www.zakjust.gov.ua) та в приміщеннях держнотконтор і відділів ДРАЦС.
Ознайомитися з документами можна тут (гіперпосилання на накази)

Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області


Інвестиційний форум Закарпаття – бізнес в центрі Європи”

DSC_0030Вчора, 12 жовтня, в Ужгороді відбувся інвестиційний форум „Закарпаття – бізнес в центрі Європи”. На ньому презентовані  можливості краю для розвитку малого і середнього бізнесу, обговорено питання інвестицій в економіку краю, енергозбереження та енергоефективності,  новизни і конкурентоздатності туристичних брендів 2018 року.

Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Геннадій Москаль відзначив, що Закарпаття має великий інвестиційний потенціал. Органи влади роблять все від них залежне, щоб створити сприятливі умови для розвитку бізнесу в регіоні. І гарантують йому підтримку.

Участь у форумі взяли і представники Берегівської райдержадміністрації та підприємці району.