Берегівська районна державна адміністрація

Відновлення навчального процесу

DSC_0006Сьогодні, 8 лютого, відбулася нарада при заступнику голови райдержадміністрації Федору Бімбі щодо епідеміологічної ситуації в Берегівському районі.

В ході наради присутніми було проаналізовано та оцінено статистичні дані щодо стану захворюваності на ГРВІ, грип та кір в районі. Було зазначено, що рівень захворюваності на ГРВІ має тенденцію до зниження. Разом з цим, існують поодинокі випадки захворюваності на кір у різних куточках Берегівщини Детальніше…


До УВАГИ розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Державного та місцевих бюджетів

1343114109УДКСУ у Берегівському районі Закарпатської області повідомляє, що звіт за перший квартал 2018 року подається розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ з ЕЦП.

РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ проводиться  до 28 ЛЮТОГО 2018 РОКУ.
Детальніше…


У першого заступника голови РДА обговорили розвиток туристистичної галузі району

DSC_0025Вчора, 7 лютого, у першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія, за участі начальників відділу культури і туризму Ласло Галаса, економічного розвитку і торгівлі – Володимира Нестеровського та юридичного відділу – Оксани Костур, відбулася нарада з питань розвитку туристичної галузі району.

«З кожним роком потік туристів збільшується, також з’являються нові надавачі послуг у сфері туризму. Тому зараз необхідно провести моніторинг діяльності туристично-рекреаційних, готельних, мотельних та санаторно-курортних об’єктів району. Це допоможе і  туристам, і підприємцям – буде  легше знайти відповідні послуги і покращити якість туристичної діяльності», – підкреслив перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій.


Україна – НАТО: Партнерство заради миру

22405952_1118055758328815_3635491087036644188_nЦього дня, 8 лютого 1994 року, Україна підписала рамковий документ Програми НАТО «Партнерство заради миру». Це був перший документ, який ми підписали з НАТО. За понад два десятиліття наша держава стала надійним партнером Північноатлантичного альянсу, плідно співпрацюючи у найрізноманітніших сферах і беручи участь у місіях під егідою НАТО. Із початком російської агресії Альянс продемонстрував свою готовність прийти на допомогу Україні.

Нині в рамках механізму «Партнерства заради миру» Україна бере участь у Процесі планування та оцінки сил, Політико-військових рамках участі партнерів в операціях з підтримання миру під проводом НАТО, спільних із НАТО навчаннях, у тому числі з подолання наслідків стихійних лих, співробітництві у галузі озброєнь, протиповітряної оборони, управління повітряним рухом та обміну даними про повітряну обстановку. Детальніше…