Берегівська районна державна адміністрація

Брифінг у комісара: підготовка до проведення весняного призову

DSC_0001Сьогодні у Берегівському ОМВК відбувся брифінг військового комісара, підполковника Сергія Зейкана, із залученням голів та членів призовних комісій. Участь у брифінгу взяв і заступник голови Берегівської РДА Федір Бімба.

Зокрема, було обговорено такі питання: Детальніше…


До відома отримувачів державних соціальних допомог!

1Увага! У звязку із проведенням інвентаризації у відділі грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Берегівської райдержадміністрації з 12 по 23 березня 2018 року прийом документів для призначення державних соціальних допомог, компенсацій та житлових субсидій буде обмежено.


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Закарпатська ТПП проводить 23 березня 2016 року в м.УжгородМіжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: “Лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура.”

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України Детальніше…