Берегівська районна державна адміністрація

Реформування загальної середньої освіти

DSC_0007Сьогодні, 17 квітня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Іштвана Петрушки відбулась нарада з питань реалізації постанови КМУ від 14 грудня 2016 р. № 988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року».

Перший заступник голови адміністрації, начальник відділення Державного казначейства в Берегівському районі , начальник відділу освіти, молоді та спорту, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА та головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту обговорили першочергові заходи щодо забезпечення наступного шкільного покоління сучасним інтерактивним і мультимедійним обладнанням.


Президент підписав Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації

29f7572450627f72587076c041e5eba3_1507469046_extra_largeПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».

Прийняття відповідних змін та доповнень сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації, дозволить Україні виконати рекомендації Комітету ООН з прав дитини та Європейського комітету з соціальних прав Ради Європи Детальніше…


Півмільйона українців обрали своїх лікарів

1383305369_f1613 квітня відбувся брифінг Міністерства охорони здоров’я за результатами двох тижнів з початку національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї».

Кампанія з вибору лікаря триває у всіх областях України. Щодня до електронної системи охорони здоров’я приєднуються нові заклади, які надають первинну медичну допомогу. Сьогодні обрати свого лікаря можна вже у майже 6 тисячах місць надання первинної допомоги. У системі зареєстровані понад 16 тисяч лікарів Детальніше…