Вручено відзнаки “Почесний громадянин Берегівського району”

14485011_672138012941681_7034502007373963810_nВ рамках “Берег Фест 2016” відбулася церемонія присвоєння звання “ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ”.

Отже, на основі спільного розпорядження голови Берегівської районної державної адміністрації та голови Берегівської районної ради від 30.08.2016 р. №12 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Берегівського району»:

«За активну суспільно-громадську діяльність та вагомий внесок в розвиток гуманітарної сфери району», присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – депутату районної ради, громадсько-політичному діячу – Брауну Адальберту Олександровичу.

«За вагомий внесок в зміцненні законності і правопорядку Берегівщини та проявлену відданість службовому обов’язку» посмертно присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – Оросу Юлію Юлійовичу.

«За вагомий внесок у життя закарпатської угорської громади, створення системи вищої освіти угорською мовою», посмертно присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ» – Шовшу Калману Калмановичу.

Вітаємо Адальбета Олексанровича Брауна із заслуженим званням, та рідних Юлія Ороса і Калмана Шовша.
Низький уклін за вашу працю на славу Берегівщини!