Зі святом 8 березня вітали медичних працівників Берегівської ЦРЛ

DSC_0059Вчора, напередодні свята весни –  Міжнародного дня жінок – 8го Березня – вітали медпрацівниць Берегівської центральної районної лікарні.

Заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба та заступник голови районної ради  -Василь Горват привітали медичних працівників зі святом 8 Березня та вручили спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

«У всьому світі відомо, що українські жінки найгарніші і найчарівніші. Але поряд з тим – ви самі надійні, професійні і працьовиті. Адже у ці нелегкі часи, коли в нашій країні йде АТО  – одні чоловіки захищають державу, інші – знаходяться на заробітках,  то всі справи лягли на ваші жіночі плечі. І ви абсолютно з усім справляєтеся! Шановні жінки – лікарі, медсестри та допоміжний персонал, дякуємо за вашу професійність, витримку та патріотизм!

DSC_0058Отож, напередодні свята, хочу побажати вам та вашим родинам: міцного здоров’я, добробуту, радості, весняного настрою, миру і добра!», – побажав Федір Ференцович.

Також було вручено грамоти від Берегівської міської ради та профспілки Берегівської ЦРЛ.

Шановні жінки – працівники медичної сфери – низький вам уклін за самовіддану працю, витримку та милосердя!