Перший весняний суботник в установах району

17155535_764502890371859_2233727448745624619_nНа виконання доручення голови облдержадміністрації та аналогічного доручення голови райдержадміністрації, сьогодні в районі відбувся «суботник» з благоустрою територій із залученням колективів підприємств, установ, організацій.

Велику увагу було приділено благоустрою та упорядкуванню пам’ятників, пам’ятних знаків, території закладів освіти, охорони здоровֹ’ׄя, майданчикам відпочинку.

Колективи підприємств, установ та організацій району прибирали на закріплених територіях, біля установ та організацій, працювали по впорядкуванню вулиць, парків, узбіччя доріг.

Керівництво району висловлює подяку всім колективам та учням-старших класів, котрі долучилися до прибирання території району. Цієї весни ми ще раз зберемося на толоку, щоб зробити нашу Берегівщину чистішою.

Більше фото за посиланням.