Підготовка до призову громадян України на строкову військову службу

DSC_0145У п’ятницю, 10 березня, відбулася наради при заступнику голови райдержадміністрації Федору Бімбі щодо підготовки до проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року.

Інформував з цього питання Ігор Наумов – військовий комісар Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату, заступник голови районної призовної комісії.

Участь у засіданні також взяли: завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини Берегівської районної центральної лікарні  Гейза Гаал, заступник начальника Берегівського відділу поліції –Стефан Кантор, завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату РДА – Олександр Нофенко, т.в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Петро Попович, начальник відділу освіти, молоді та спорту  – Дьенді Шімон.

«Необхідно врахувати недоліки призову у 2016 році, визначити завдання з організації призову та затвердити  графік проведення засідань призовних комісій під час весняного призову громадян України на строкову військову службу у 2017 році.», – зауважив у своїй інформації Ігор Наумов.

В свою чергу, заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба підкреслив, що удосконалення потребує робота членів призовної комісії під час весняного призову 2017 року, необхідно посилити взаємодію з органами місцевого самоврядування, Берегівським відділом поліції, районними депутатами, батьками призовників.

DSC_0143За підсумками наради, вирішили:

Інформацію військового комісара Берегівського об’єднаного військового комісаріату Наумова І.В. прийняти до відома.

Розробити та затвердити  графік проведення засідань призовних комісій під час весняного призову громадян України на строкову військову службу у 2017 році.

Забезпечити перевезення призовників на Закарпатський обласний збірний пункт.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus