Зустріч з керівником добровольчого шпиталю

DSC_0120Голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів зустріч із віце-президентом ПДМШ ім. Миколи Пирогова – Олександром Гагаєвим, під час якої обговорили можливості проведення медичного обстеження жителів району на виявлення факторів ризику серцево-судинних захворювань.

ПДМШ ім. Миколи Пирогова є наймасштабнішим недержавним проектом із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення антитерористичної операції (АТО), але наразі медики-добровольці розширюють сферу своєї діяльності.

«Як відомо, смертність від серцево-судинних захворювань займає перше місце. Тому важливо своєчасно пройти обстеження серця. Керівництво району підтримує ініціативу ПДМШ і в подальшому сподіваємося на співпрацю. А також дякую пану Олександру за візит», – зауважив голова райдержадміністрації.

Share to Google Buzz
Share to Google Plus