Шановні суб’єкти туристичної галузі Берегівського району!

Відповідно до листа директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації   03.05.2017 № 07.1/395   відділ культури і туризму Берегівської райдержадміністрації інформує про те, що 2 червня 2017 року у м.Харків  (презентаційно – виставковий центр “Радмир Експохолл”) планується  проведення туристичної  виставки “Харківщина: туристичні відкриття”.

Темою туристичної виставки  у 2017 році визначено активний відпочинок. Під час заходу    планується презентувати туристичні продукти в сфері активних видів  туризму та відпочинку: водного , спортивного, кінно – спортивного, велосипедного, пішохідного, екстремального, оздоровчого, а також полювання, рекреаційного рибальства тощо.

До участі запрошуються туроператори та турагенства, заклади, що надають послуги з роз-міщення, виробники туристичного спорядження, видавці туристичної літератури, професійні асоціації, туристично – інформаційні центри, представники сільських садиб, засобів масової інформації, а також органів державної влади та місцевого  самоврядування.

На  окремому стенді “Туристична Україна” учасники виставки з різних регіонів України зможуть презентувати туристичний потенціал областей (міст) на харківському ринку турис-тичних послуг.

Учасникам виставки на безоплатній основі надаватиметься  обладнана виставкова площа розміром 2 х  3 ( 6 кв.м).

Більш детальна інформація щодо участі у вищезазначеній виставці розміщена на сайті “Вітаємо на Закарпатті” (www. transcarpathiatour.сom.ua ).