До уваги підприємств та організацій району!

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії субʼєкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України запрошуються прийняти участь у Міжнародних Контактних Днях по тематиці: «Металообробка; виготовлення та спільне виробництво металовиробів; торгівля металопродукцією».

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Зустріч проходитиме 26 травня 2017 року у виставковому залі Закарпатської ТПП за адресою: м.Ужгород, вул. Грушевського, 62 А.

Початок о 10 годині.