Щодо заборгованості із виплати заробітної плати

Вчора, 17 травня,  при заступнику голови райдержадміністрації Ф. Бімбі відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

Про стан заборгованості до бюджету району інформував начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Нестеровський В.Л.

Станом на 01.05.2017 року заборгованість до  бюджету району складає 7052,8 тис. грн.,  в тому числі:   єдиний податок  (без податку  з фізичних осіб) – 69,4 тис.грн., земельний податок з юридичних осіб – 1035,4 тис.  У порівнянні до початку року заборгованість до бюджету зменшилась на 307,0  тис.грн.

В перелік найбільших боржників входять в основному підприємства, які не ведуть діяльність, або банкрути.