Нарада із сільськими головами району

DSC_0046Сьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки та голови районної ради Йосифа Шіна, відбулася нарада-семінар із головами селищної, сільських рад району.

Згідно порядку денного, про доступ до безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення – інформувала Пилипчинець Мирослава – начальник відділу право просвітництва та взаємодії за суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги.

Про зміну в наданні субсидій населенню на літній період відповідно до постанови КМУ від 26 квітня 2017 року №300 – інформував заступник начальника управління соціального захисту Василь Ганькович.

Також розглянули проблемні питання при виконанні місцевих бюджетів (Ваш О. М.) та роботу мобільного сервісного центру МВС (Шін Й. Б.).