До уваги осіб, бажаючих відкрити власну справу!

Відповідно до  рішення обласної ради 22.12.2016 № 607 «Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017 – 2018 роки», департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації проводить цикл навчальних семінарів для незайнятого населення області, з питань відкриття власної справи  у рамках реалізації заходів Програми   розвитку малого і середнього підприємництва.

Зацікавлених осіб просимо  заповнити Анкету попереднього опитування та подати до 31 липня 2017 року у відділ  економічного розвитку і торгівлі Берегівської райдержадміністрації у паперовому та електронному вигляді (e-mail:  beregekonom@meta.ua), тел.: 2-43-20, адреса: м.Берегово, вул. Мукачівська,6 каб.10.

Додаток: 1 арк. Анкета