10-денні навчання підрозділу територіальної оборони завершилися. Учасники отримали грамоти та корисний досвід

DSC_0049Сьогодні, під час проведення наради-семінару із головами селищної, сільських рад району, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та голова районної ради Йосиф Шін відзначили грамотами голів сільрад, які брали участь в навчальних зборах підрозділу територіальної оборони.

Навчальні збори, головна ціль яких – навчатися захищати рідний край, тривали 10 днів. Також, очільники сільських громад району практично навчалися особливостям та порядку несення служби на блокпостах і під час охорони важливих об’єктів і комунікацій.

Отож, за зразкову військову дисципліну та високі показники під час участі у навчальних зборах з підрозділом територіальної оборони, грамоти отримали:

DSC_0052Пешпекі Аттіло Емерихович – сільський голова с.В. Береги,
Вінце Степан Степанович – сільський голова с. Бене,
Тараненко Дмитро Олександрович – сільський голова смт. Батьово,
Шебештьєн Роберт Іванович – сільський голова с. Мочола,
Фіцай Василь Іванович – сільський голова с.  Мужієво,
Товт Олександр Жигмондович – сільський голова с.  Косонь.
Дякуємо вам! Тепер ми точно знаємо, що район знаходиться під надійною обороною!