До уваги суб’єктів господарювання району!

21-22 листопада 2017 року у місті Пекін (КНР) відбудеться 9 сесія Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. У COIFAIR – 2017 планується участь близько 1000 великих державних і приватних підприємств.

Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково – дослідних об’єднань. Форум об’єднує представників більш ніж зі 100 країн. У попередніх роках кількість інвестиційних проектів перевищила дві тисячі, загальна вартість угод досягла 4 млрд.дол. США.

Напрями та секції роботи включають електроенергетику, сільське господарство будівництво, транспорт та зв’язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтичну промисловість, внутрішню і зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інші.

Ярмарок надає можливість її учасникам протягом декількох днів провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати, думки експертів в області залучення інвестицій , отримати фінансування проектів. Досягти реального інвестиційного співробітництва.

За підтримки Посольства України в Китаї на українському стенді заплановано провести презентацію «День України».

У разі зацікавленості взяти участь у зазначеному заході просимо звертатись до контактної особи.

Контактна особа, представник Асоціації українсько – китайського співробітництва – Сергій Гмиря, тел. (044)285-70-52,  e-mail:  sp5@aucc.org.ua

При ранньому бронюванні місця в червні – серпні передбачені знижки.

Разом з тим, Асоціація українсько – китайського співробітництва  може надати допомогу в підготовці інвестиційних проектів, сприяти в організації брифінгів, презентацій та зустрічей В&В з представниками китайських інвестиційних компаній та профільних міністерств КНР, а також, допомогти в оформленні віз, замовленні авіаквитків, бронюванні готелів, зустрічі в аеропорту, послугах перекладачів.

Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на стенді України складає 3950 євро – 9 кв.м; 2225 євро – 4,5 кв.м; 1480 євро – з кв.м.   За додатковою інформацією звертатись в ТПП України до керівника проекту – Малахівської Станіслави. Контактні телефони : 0672329220; (044)02791750.