Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

750_300_5027Мінрегіон оголосив конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

1. Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.
  2. Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.
  3. Співробітництво територіальних громад.

До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.

ЗАЯВКА учасника конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

Примірна форма заявки та вимоги до конкурсних робіт учасника Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році