Уряд вдосконалив програму надання населенню житлових субсидій

СЛАЙД 2Уряд відреагував на запити суспільства і вніс зміни до програми житлових субсидій. Зокрема, зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів. На новий опалювальний сезон 2017/18рр. – з 1 жовтня 2017р –  при розрахунку розміру субсидії будуть враховані доходи громадян за I і II квартал 2017 року, а на неопалювальний період – з 1 травня 2018 року – за III і IV квартал 2017 року.

Надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна.

Врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію. Також встановлено, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( станом на сьогодні розмір становить 340 грн.).

Рішенням Уряду внесено зміни і до Постанови КМУ №203 «Про норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників».

З 1 жовтня 2017 року діятимуть такі нові соціальні нормативи на газ:

• на газову плиту (приготування їжі)  – 3,3 м3 на особу
  • на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) – 5,4 м3 на особу